Szkolenia BHP SEPRA

Posiadamy wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu wykonujemy swoją pracę sprawnie, szybko i precyzyjnie.

Dlaczego warto?

E-learning BHP - dlaczego warto?

W materiałach szkoleniowych otrzymacie Państwo w formie plików PDF ponad dwadzieścia rozporządzeń oraz inne materiały dotyczące omawianych tematów. Uczestnicy samodzielnie, zgodnie
z własnymi możliwościami regulują czas trwania szkolenia. Uczestnik w każdej chwili może przerwać szkolenie, by w innym terminie powrócić do kursu. 

SZYBKO - Szkolenie tradycyjne trwa cały dzień, a nasze szkolenie e-learning odpowiednio od 3 do 6 godzin - w zależności od jego rodzaju. Ponadto uczestnik może szkolić się w dowolnym, wygodnym dla siebie momencie, nie rezygnując z ważniejszych obowiązków.

TANIO - Wystarczy porównać cenę szkolenia e-learning z ceną szkolenia tradycyjnego.

PROSTO - Materiały szkoleniowe wysyłane są w wersji elektronicznej, przez co zdecydowanie łatwiej nimi zarządzać. Jedynym tradycyjnym dokumentem jest zaświadczenie ukończenia szkolenia, które przesyłane jest do Państwa pocztą kurierską zaraz po ukończeniu szkolenia. Co ważne, do Państwa dyspozycji cały czas pozostaje nasz konsultant, który w każdym momencie może służyć radą oraz pomocą.

NOWOCZEŚNIE - Szkolenia e-learningowe BHP dają wiele wymiernych korzyści zarówno wielkim korporacjom, jaki i rozwijającym się małym i średnim przedsiębiorstwom. W Polsce wszystkie nowoczesne firmy każdego dnia szkolą za pośrednictwem komputerów setki swoich pracowników
z przepisów i procedur BHP, stosując innowacyjne rozwiązania e-learningowe.